34.0" Игровой Монитор AOC CU34G2/BK / Curved / 4K / 1ms / Black
Артикул: AOC CU34G2/BK Код продукта: 235
Нет в наличии
Цена: 9581 Лей
В том числе НДС
Сейчас офлайн
Гарантия: 36 Месяцев
Доставка по всей Молдове
Описание продукта:
Producator AOC
Part Number AOC CU34G2/BK
Model CU34G2/BK
Domeniul de aplicare Gaming
Diagonala ecranului 34"
Rezolutie 3440 x 1440
Tip de ecran VA
Curved 1800R
Raport de aspect 21:9
Frecventa de actualizare, Hz 100
Timp de raspuns 1 ms
Luminozitate 300 cd/m2
Contrast tipic 3000 :1
Contrast dinamic 80M:1
Metoda de montare VESA montare
Metoda de montare Ajustarea inaltimii
Interfate de conectare 2 x HDMI
Interfate de conectare 1 x Display Port
Interfate de conectare 4 x USB3.0
Culoarea carcasei Negru
Greutatea, kg 6.5
Interfate de conectare 3.5mm Audio