27.0" Игровой монитор AOC C27G2ZU/BK / 0.5ms / Curved / 240Hz / Black/Red
Артикул: AOC C27G2ZU/BK Код продукта: 240
Нет в наличии
Цена: 7300 Лей
В том числе НДС
Сейчас офлайн
Гарантия: 36 Месяцев
Доставка по всей Молдове
Описание продукта:
Producator AOC
Part Number AOC C27G2ZU/BK
Model C27G2ZU/BK
Domeniul de aplicare Gaming
Diagonala ecranului 27"
Rezolutie 1920 x 1080
Tip de ecran VA
Curved 1800R
Raport de aspect 16:9
Frecventa de actualizare, Hz 240
Timp de raspuns 0.5 ms
Luminozitate 300 cd/m2
Contrast tipic 3000 :1
Contrast dinamic 80M:1
Metoda de montare VESA montare
Metoda de montare Ajustarea inaltimii
Interfate de conectare 1 x Display Port
Interfate de conectare 2 x HDMI
Greutatea, kg 5.5
Caracteristici AMD FreeSync Premium
Caracteristici sRGB coverage 120
Culoarea carcasei Negru
Caracteristici suplimentare Boxe incorporabile 2 x 2 W
Interfate de conectare 3.5mm Audio