XILENCE XP-LP75.XM008, 75W Mini, Universal Notebook Power Adapter, 9 (+LENOVO) different tips, LED .
×
❮
❯
Артикул:
XP-LP75.XM008
Код продукта:
1378
В наличии
Цена: 478 Лей
В том числе НДС
Сейчас офлайн
Гарантия: 24 Месяцев
Доставка по всей Молдове
Описание продукта:
XILENCE XP-LP75.XM008, 75W Mini, Universal Notebook Power Adapter, 9 (+LENOVO) different tips, LED display (shows the actual output voltage), Input Voltage: AC 100-240V, Output Voltage: 15-20V, high efficiency over 87%, Black
Похожие продукты:
XILENCE XP-LP90.XM010, 90W Mini, Universal Note...
595 MDL
XILENCE XP-LP75.XM008, 75W Mini, Universal Note...
478 MDL
HP AC Adapter - 65W Smart AC Adapter (4.5mm)
647 MDL
Lenovo USB-C 65W AC Adapter(CE)